× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message
 
 

A care a.s. divize MEDICAL

Poskytuje nejkvalitnější služby ve zdravotnictví a medicíně, servisu, sledování výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

800 880 834
zelená linka medical

Roztoky

Dermacyn™

Dermacyn™ Wound Care je superoxidovaný roztok pro ošetření akutních i chronických ran, dekubitů, odřenin, popálenin a ulcerací jiné etiologie.

Co je to Dermacyn™ Wound Care?

Dermacyn™ Wound Care je superoxidovaný roztok pro ošetření akutních i chronických ran, dekubitů, odřenin, popálenin a ulcerací jiné etiologie. Roztok má v ráně selektivní účinek, kdy působí pouze na mikroorganismy, ale nepoškozuje tkáňové buňky a proto může být použit monoteraupeticky. Dermacyn™ Wound Care se může účelně použít pro oplach, postřik a debridement. Pomáhá tvořit vlhké prostředí a tím umožňuje organizmu rozvinout vlastní proces hojení.

Dermacyn™ Wound Care je superoxidovaný, pH neutrální roztok ultra čisté vody. Díky kontrolovaným reaktivním kyslíkovým radikálům je roztok vysoce aktivní a tím velmi účinný. Přitom však není škodlivý lidskému organizmu, zvířatům ani životnímu prostředí.

Hlavní výhody

SUPEROXIDOVANÝ ROZTOK:
významně podporuje proces hojení, vytváří přirozeně vlhké prostředí ve spodině rány.

RYCHLÝ:
po kontaktu s infikovaným prostředím, řádově v minutách kvantitativně terminuje mikroby a výrazně eliminuje zápach rány.

BEZPEČNÝ:
nepoškozuje zdravou tkáň, je netoxický, nedráždí lidskou pokožku, oči ani dýchací cesty.

IHNED K POUŽITÍ:
nemíchá se, neředí se, nevyžaduje žádná aktivační činidla. Dermacyn™ Wound Care má jednoroční skladovací dobu a po otevření 30ti denní expiraci.

NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ:
snižuje celkovou dobu léčby a hospitalizace pacienta. Použití Dermacyn™ Wound Care nevede k rezistentním reakcím, které mohou nastat v případě dlouhodobého použití antibiotik.

NERIZIKOVÝ:
je kompatibilní s gázovým materiálem, akrylátovými materiály, silikony, širokou škálou plastů. Je ekologicky bezpečný, nezatěžuje životní prostředí, je nehořlavý a nevyžaduje žádné speciální zacházení, skladování ani likvidaci. Použitím Dermacyn™ Wound Care nevzniká nebezpečný odpad.

BALENÍ:
500 ml - kód VZP : 81465 - skupina 01/06, kategorie 705
Úhrada pojišťovny : 75 % z ceny, Doplatek pacienta : 25 % z ceny

 

Klinický důkaz I. - Diabetická ulcerace nohy

Diabetické vředy na nohou jsou jednou z hlavních příčin morbidity, mortality a vysokých nákladů léčebné péče o diabetické pacienty. Na fotografiích je znázorněn průběh 14ti týdenní terapie ulcerace, u syndromu diabetické nohy, za pomoci roztoku Dermacyn™ Wound Care (Dr. Martínez, Mexico)

 

Klinický důkaz II. - Ulcus cruris

Na těchto fotografiích je znázorněna léčba defektů pacientky s 30 letou historií léčby - poslední rok léčba Dermacynem Wound Care.

 

 

Homepage| Divize Medical| O společnosti| Aktuality| Partneři| Kontakty

 
© 1996-2022 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.
 
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.