× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message
 
 

A care a.s. divize MEDICAL

Poskytuje nejkvalitnější služby ve zdravotnictví a medicíně, servisu, sledování výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

800 880 834
zelená linka medical

Intervenční radiologie

O firmě

Firma A care a.s. působí na trhu Intervenční radidiologie v České republice od roku 1996. Byla výhradním distributorem výrobků švédské firmy JOMED, která byla v roce 2003, fúzí připojena k americké firmě Abbott Laboratories.

Obor a zaměření

Intervenční radiologie je obor, který se zabývá angiografickým vyšetřováním cévního řečiště. Vyšetření se nazývá selektivní angiografie a minimálně invazivní metodou nám ukáže stav vaskulárního systému. Cílem tohoto vyšetření je posouzení přítomnosti, počtu a závažnosti stenóz v tepenném systému. Při zjištění nálezu může být u konkrétní stenózy provedena tzv. PTA (Perkutánní Transluminární Angioplastika), kdy se postižené zúžené místo ošetří balónkovým katétrem či implantací stentu.


Nejčastějším důvodem k vyšetření je malé cévní zásobení určitého orgánu, kdy tepny postižené aterosklerózou se zužují a tím se snižuje přísun živin i kyslíku do daného orgánu. V závislosti na závažnosti zúžení tepny se u pacientů projeví různě závažné příznaky jako jsou klaudikace či chladná končetina až po akutní zástavu distribuce krve do periferie, nebo v případě cévního zásobení hlavy o akutní mozkovou příhodu.

Výrobky pro intervenční radiologii:

Periferní stentgrafty   

  • Stent Graft bare
  • Aorfix

Přístroje a příslušenství    

  • IVUS vč. příslušenství
  • ComboMap vč. příslušenství

 

  • WaveMap vč. příslušenství
  • Angi
 
 


Filozofie společnosti

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb prodeje, distribuce a servisu sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů..

Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse.
Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení.

Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 

Homepage| Divize Medical| O společnosti| Aktuality| Partneři| Kontakty

 
© 1996-2022 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.
 
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.